Loading...
Home / Uncategorized / गायक डोलराज न्यौपानेको पिरती गीत बजारमा (भिडियो सहित)

गायक डोलराज न्यौपानेको पिरती गीत बजारमा (भिडियो सहित)

गायक डोलराज न्यौपानेको पिरती गीत बजारमा (भिडियो सहित)
पछिल्लो समय नेपाली गीत संगीतका पारखीहरु बिचमा चर्चा बटुली रहेको गयाक डोल राज न्यौपाने ले यस अघि पनि निकै नै सुमधुर गीतहरु गाएर दर्शक र श्रोताको मन जित्न सफल भइसकेका छन् । गायक डोलराज न्यौपानेको प्रस्तुतिमा रहेको पिरती बोलको गित तथा म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ।

गायक डोलराज न्यौपाने गयाक मात्र नभएर अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज कुवेतका अध्यक्ष पनि हुन। चर्चित गायक डोलराज न्यौपाने लाई लोकप्रिय गायिका पुर्णकला बिसि ले साथ दिएकी छन् ।शब्द- डोलराज न्यौपाने लय- गणेश बाबू बिके एरेन्ज – पुर्ण सम्योग निर्देसक- विशाल बैरागि अभिनय-अनिल बिष्ट / साया भण्डारि/ रोसन नेपाली सम्पादक- अनिल बिष्ट प्युठानि क्यामरा- हरिष महरा ड्रोन- सन्तोस महरा,ले गरेका छन।

About Manakamana Media

Check Also

रोशन हाङ्खिम राईको साकेला गितको म्युजिक भिडियो युटुब च्यानल मार्फत सार्वजनिक

रोशन हाङ्खिम राईको साकेला गितको म्युजिक भिडियो युटुब च्यानल मार्फत सार्वजनिक रोशन हाङ्खिम राईको शब्द …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *